• ★ Muğla Lider Yapı, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde hayalinizde ki yapıya sahip olmanızı kolaylaştırıyor.
  ★ Yapı sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
  ★ Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir yapı firması olmaktır.
  ★ Yapı sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir yapı firması olmaktır.
  Muğla Lider Yapı, Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

  FİRMA YETKİLİSİ HAKKINDA

  • Yönetim Kurulu Başkanı

   Tuncay Kara

   Muğla Lider Yapı olarak bir yapı kavramını tamamen tamamlamak asıl amaçlarımızdandır. Bu süreçte kapı & pencere imalatından, dış ve iç dekorasyona kadar hatta tamirat ve tadilat işlemlerine kadar sizlerin yanındayız. Ücretsiz keşif ile gelip sizlerin fikirleri doğrultusunda nasıl bir süreç izleyebileceğimizi planlıyoruz.